Betlejemskie Światło Pokoju

Odebraliśmy je nie tak dawno z rąk skautów słowackich, a wczoraj uroczyście podzieliliśmy się nim z naszymi przyjaciółmi, znajomymi i nieznajomymi. To Betlejemskie Światło Pokoju – symbol uniwersalnych wartości. Mamy nadzieję, że jego ogień nigdy nie zgaśnie, ani w naszych, ani w Waszych sercach.
Dziękujemy za Waszą obecność podczas mszy świętych w Braniewie, Fromborku i Pieniężnie.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Burmistrza Miasta Braniewa, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, Braniewskiego Centrum Kultury oraz Proboszcza Bazyliki Mniejszej w Braniewie za pomoc przy organizacji Świątecznej Gry Miejskiej, a do Harcerskiego Klubu Ratowniczego „PULS” za zabezpieczenie Jarmarku Mikołajkowego.