Biwak SIM – Sów w Przerytem

W dniach 23-27.01.2023 r. odbędzie się w czasie ferii zimowych ( 5 dni) Zimowy Biwak „Spotkanie Sim-Sów”. Uczestnikami biwaku będą harcerze z dwóch drużyn: 1 GHDP im. S. Batorego i 1 DH im. Morskiej Jednostki Rakietowej. W skład kadry wchodzą: hm. Waldemar Wądzyński – komendant biwaku, phm. Anna Białous – wychowawca, pwd. Zdzisława Jaczyńska – wychowawca, dh. Krystian Furtak – wychowawca.
Biwak odbędzie się na bazie Szkoły Podstawowej w Przerytem (noclegi na własnych materacach w warunkach turystycznych). Wyżywienie obiady przygotowuje kuchnia szkolna a śniadania i kolacje uczestnicy biwaku przygotowują sami (każdy przywozi po jednej puszce konserwy i dżemu a my na bieżąco zakupujemy z wpisowego pozostałe artykuły spożywcze. Wpisowe za biwak wynosi 400,00 zł dla harcerzy z Braniewa i 100 zł dla harcerzy z Przerytem przeznaczone na przejazd autobusem, wyżywienie, materiały, wycieczkę do Lęborka, środki czystości.
Wpisowe należy wpłacić do 10 stycznia 2023 r. na konto hufca: Hufiec ZHP Braniewo BGŻ BNP Paribas S.A. nr 92 1600 1462 1839 1624 0000 0001 z dopiskiem DSZ Biwak w Przerytem i imię i nazwisko dziecka.