XI Zjazd Hufca ZHP Braniewo

Rozkaz L. 08/2023  z dnia 19.09.2023 r.: Podaję do wiadomości, że uchwałą nr 1/2023 z dnia 24.06.2023 r. Komenda Hufca ZHP Braniewo zwołuje Zjazd Zwykły Hufca ZHP Braniewo w dniu 21.10.2023 r. o godz. 11:00 w Braniewski Centrum Kultury ul. Katedralna 9 w Braniewie.

W dniu 21 października 2023 roku w siedzibie Braniewskiego Centrum Kultury odbył się XI Zjazd Zwykły Hufca ZHP Braniewo. Wzięło w nim udział 21 uprawnionych do głosowania delegatów. Całości przyglądali się phm. Magda Mrozek – przedstawiciel ZHP Chorągiew Warmińsko – Mazurska im. Grunwaldu – oraz zaproszeni goście.

Zjazd jednogłośnie przyjął absolutorium z pracy dotychczasowej Komendy Hufca ZHP Braniewo, a następnie wyłonił nowego Komendanta i nowy skład Komendy:

– hm. Katarzyna Pawlicka – Komendant Hufca,

– hm. Anna Fiedrowicz – Zastępca Komendanta ds. pracy z kadrą i kształcenia,

– hm. Arkadiusz Witkowski – Zastępca Komendanta ds. organizacyjnych

– pwd. Piotr Koza – Zastępca Komendanta ds. programowych,

– phm. Anetta Kochanowska – skarbnik Hufca.

Powołana została również nowa Komisja Rewizyjna w składzie

– phm. Roman Wądzyński (przewodniczący),

– phm. Patryk Świąder (wiceprzewodniczący),

– phm. Jacek Iwulski (sekretarz).

Zjazd był też okazją do podziękowań i wręczenia odznaczeń.

Komendantce i Komendzie życzymy realizacji wszystkich zamierzeń i niegasnącej pasji, a członkom Komisji Rewizyjnej satysfakcji z pełnionej służby.